Průběh prohlídky + služby


Jak se připřavit:

Připravte velký a malý technický průkaz, které si vezměte s sebou na STK. Upozorňujeme, že na kopie TP bohužel nelze prohlídku udělat, tudíž si vezměte pouze originály. Dále je potřeba sundat snímatelné kryty (poklice) z kol aut i přívěsů. Berte prosím na vědomí, že v případě volné kapacity linky je příjem posledního vozidla 30 minut před koncem otevírací doby a zakázky přijímáme bez objednání. Zatím u nás není možné platit kartou.

 

Jak bude prohlídka probíhat:

Nejprve Vám změříme emise v zadní části areálu. Poté odevzdáte všechny doklady do kanceláře v přední části(u vjezdu), kde budete současně zařazeni do seznamu čekajících vozidel. Na linku vyjíždí zákazníci v pořadí, ve kterém doklady odevzdali.

 

Nabízíme Vám následující služby: 

Technické prohlídky osobních a nákladních automobilů do 3,5t včetně přívěsů a motocyklů, stavby, přestavby, evidenční kontroly a TP na přání zákazníka. Dále technické kontroly dovezených vozidel. Měříme emise většině vozidel a to včetně alternativního pohonu LPG, další službou je určení emisního stupně a prodej ekologických plaket pro vstup do vybraných měst Německa.

STK_Milevsko2  STK_Milevsko_interier2  STK_Milevsko_interier  STK_Milevsko